Kapitalny występ Wdowika! Udział przy dwóch bramkach [WIDEO]

screen/Viaplay
Bartłomiej Wdowik rozegrał znakomity mecz na zapleczu Bundesligi. Zawodnik Hannoveru 96 pomógł w odniesieniu zwycięstwa 3:1 nad Kaiserslautern.
Na początku okienka transferowego Jagiellonia Białystok sprzedała Wdowika. Braga pozyskała mistrza Polski za 1,5 mln euro.
Lewy wahadłowy nie zdołał odnaleźć się w portugalskiej ekipie. Pod koniec sierpnia został zatem oddany na roczne wypożyczenie do Hannoveru.
Teraz 23-latek po raz pierwszy znalazł się w wyjściowym składzie na mecz 2. Bundesligi. Już w 7. minucie Polak brał udział przy bramce Hyun-ju Lee. Wstrzelił piłkę w pole karne, a Koreańczyk na raty wykorzystał sytuację.
W 73. minucie Wdowik zanotował asystę. Jego podanie wykorzystał Max Christiansen.
Hannover finalnie wygrał 3:1. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Ragnar Ache i Thaddaus-Monju Momuluh.
Po zwycięstwie zespół Wdowika zajmuje drugie miejsce w tabeli. Strata do liderującego Karslruher wynosi trzy punkty.
Adam Kłos14 Sep · 16:01