Kapitalny mecz Legii! Co za zwycięstwo nad Betisem [WIDEO]

Tomasz Jastrzebowski / pressfocus
Legia Warszawa ograła Real Betis 1:0 (1:0) w Lidze Konferencji! Faworyci z La Liga nie mieli właściwie żadnej okazji do zdobycia bramki.
Legia od samego początku prezentowała się odważnie. Stołeczni bronili, ale jednocześnie wyprowadzali groźne kontry. Jedna z akcji Wszołka zakończyła się rzutem rożnym.
Po krótko rozegranym stałym fragmencie piłka trafiła pod nogi Vinagre. Portugalczyk posłał idealne dośrodkowanie za linie, a z podania - nieco szczęśliwie - skorzystał Kapuadi.
Po golu Legia skoncentrowała się na defensywie. Była przy tym na tyle zorganizowana, że faworyci nie mogli niczego wskórać. Świetnie spisywał się Oyedele, który błyszczał w środku pola.
Po zmianie stron sytuacja wyglądała tak samo. Real atakował, a Legia się odgryzała. W 53. minucie swoją okazję zmarnował Morishita. Niedługo później celny strzał oddał Fornals, ale z jego próbą bez trudu poradził sobie Tobiasz.
W 81. minucie świetnie pokazał się Augustyniak. Polak nawinął rywala, uderzył mocno, ale Adrian zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką.
Hubert KowalczykDzisiaj · 20:43