Kapitalna asysta Polaka. Błysnął w sparingu Manchesteru United [WIDEO]

Screen Twitter
Maxi Oyedele zaliczył udany występ w sparingu przeciwko Rangers. Zawodnik Manchesteru United popisał się nawet asystą.
W poprzednim sezonie Maxi Oyedele był wypożyczony do Forest Green Rovers. Obecnie zaś defensywny pomocnik wciąż jest związany z Manchesterem United, a nawet trenuje z pierwszym zespołem.
19-letni Polak otrzymał swoją szansę w towarzyskim meczu z Rangers. Pojawił się na boisku zaraz po przerwie, gdy zmienił debiutującego Leny'ego Yoro.
W 70. minucie Oyedele miał na swoim koncie asystę naprawdę przedniej urody. Młody zawodnik znalazł miejsce w środku pola, minął kilka rywali i wystawił do Joe Hugilla.
20-latek nie miał zaś żadnych trudności z pokonaniem Jacka Butlanda. Ostatecznie "Czerwone Diabły" wygrały 2:0, gdyż jeszcze w pierwszej połowie swoją bramkę zdobył Amad Diallo.
Oyedele czeka na oficjalny debiut w drużynie Erika ten Haga. Do tej pory zaliczył 23 występy w zespole U21.
Hubert Kowalczyk20 Jul · 20:30