Kamiński z asystą. Udało się zaskoczyć Bayer [WIDEO]

Screen Twitter
Jakub Kamiński zanotował asystę w meczu z Bayerem Leverkusen. Dzięki dośrodkowaniu Polaka Wolfsburg wyrównał stan niedzielnego spotkania.
Jakub Kamiński znów otrzymał szansę w wyjściowym składzie na spotkanie w Bundeslidze. Reprezentant Polski został ustawiony na lewej stronie obrony.
Po 32. minutach niedzielnej rywalizacji Wolfsburg nie był jednak w najlepszych nastrojach. Chociaż goście otworzyli stan rywalizacji, to następnie do siatki trafili Florian Wirtz oraz Jonathan Tah.
Odpowiedź ze strony "Wilków" nadeszła w 37. minucie, a swój udział miał w tym Kamiński. 22-latek posłał bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, a gola strzelił Sebastiaan Bornauw.
Co więcej, jeszcze przed przerwą przyjezdni zdobyli kolejną bramkę. Tym razem trafił Mattias Svanberg, dzięki czemu to Wolfsburg schodził do szatni z prowadzeniem 3:2.
W niedzielnym spotkaniu gra też Kamil Grabara. Bramkarz zaczął mecz między słupkami zespołu gości.
Hubert KowalczykDzisiaj · 16:20