Kabaret na IO. Piłkarz wykosił arbitra [WIDEO]

Twitter Screen
W trakcie półfinału igrzysk olimpijskich doszło do kuriozalnej sytuacji. Sfaulowany piłkarz wywrócił arbitra na murawę.
W poniedziałek reprezentacja Hiszpanii pokonała Maroko w meczu półfinałowym igrzysk olimpijskich. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:1.
W trakcie spotkania doszło do kuriozalnej sytuacji. Zdarzenie miało miejsce w dwunastej minucie pierwszej połowy.
Wówczas hiszpański pomocnik, Alex Baena, sfaulował Oussamę Targhalline. W tym samym czasie w pobliżu zawodników rozegrała się zaskakująca scena.
Marokański skrzydłowy, Abde Ezzalzouli, popchnął Marca Pubilla, który przewrócił się na murawę. Upadający Hiszpan wpadł na arbitra, Ilgiza Tantaszewa.
Uzbek padł na boisko. W rezultacie doszło do zmiany, resztę spotkania poprowadził szwedzki sędzia, Glenn Nyberg.
Hiszpania zmierzy się w finale igrzysk olimpijskich z Francją. Spotkanie odbędzie się 9 sierpnia na paryskim Parc des Princes.
Filip Węglicki06 Aug · 15:35
Źródło: Twitter