Potknięcie Juventusu! Drużyna Wojciecha Szczęsnego straciła punkty w derbach Turynu [WIDEO]
![Potknięcie Juventusu! Drużyna Wojciecha Szczęsnego straciła punkty w derbach Turynu [WIDEO] Potknięcie Juventusu! Drużyna Wojciecha Szczęsnego straciła punkty w derbach Turynu [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/big700/342/5f2e588eed210.jpg)
Bez zwycięzcy w derbach Turynu! Juventus zremisował u siebie z Torino 1:1.
Massimiliano Allegri zdecydował się na bardzo ofensywne ustawienie. Trener Juventusu w pierwszej jedenastce zmieścił Dusana Vlahovicia, Alvaro Moratę i Paulo Dybalę. Żaden z nich nie strzelił jednak gola.
Napastników "Starej Damy" wyręczył obrońca. W 13. minucie po dośrodkowaniu Juana Cuadrado piłkę głową do bramki wbił Matthijs de Ligt.
Goście gola na wagę remisu strzelili w 62. minucie. W pole karne dośrodkował Josip Brekalo, a akcję celnym strzałem zakończył Andrea Belotti. Szczęsny był blisko skutecznej interwencji, ale piłka po jego nodze wtoczyła się do bramki.
Juventus nie potrafił odpowiedzieć na to trafienie. W drugiej połowie nie oddał nawet celnego strzału na bramkę.
Cały mecz w barwach Juventusu rozegrał Wojciech Szczęsny. Karol Linetty nie pojawił się na boisku.
Juventus zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Piąta Atalanta traci do niego trzy punkty, ale rozegrała o dwa mecze mniej. Torino jest dziesiąte.