Joao Felix wkrótce odejdzie z Atletico Madryt? Diego Simeone chce go wymienić na piłkarza Juventusu
Joao Felix może wkrótce opuścić Atletico. Diego Simeone chciałby wymienić go na gwiazdę Juventusu.
Joao Felix nie cieszy się zaufaniem Diego Simeone. Portugalczyk rozegrał w bieżącym sezonie 18 meczów, spędzając na boisku raptem 818 minut.
To sprawia, że coraz głośniej mówi się o jego potencjalnym transferze. Wśród zainteresowanych jego usługami jest Chelsea (więcej TUTAJ).
Serwis "calciomercato.com" podał najnowsze informacje w kwestii ewentualnej zmiany klubu przez Portugalczyka. Jak czytamy, Diego Simeone jest skłonny wymienić go na zawodnika Juventusu.
Mowa o Dusanie Vlahoviciu, którego trener Atletico chętnie widziałby w swoim zespole. Argentyńczyk czuje, że napastnik reprezentacji Serbii idealnie pasowałby do jego taktyki.
Vlahović dołączył do Juventusu w styczniu tego roku. Łącznie rozegrał 36 meczów, w których strzelił 16 goli i zanotował cztery asysty.