Jedna akcja przesądziła. GKS Katowice ma czego żałować [WIDEO]

Screen Canal+Sport
Zagłębie Lubin ograło GKS Katowice 1:0 (1:0). Goście oddawali znacznie więcej strzałów, ale zabrakło im skuteczności.
Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando GKS-u. Beniaminek dłużej utrzymywał się przy piłce, regularnie próbował uderzeń. Szkopuł w tym, że zaledwie cztery z jedenastu okazały się celne.
Po zmianie stron "Miedziowi" nadal mieli gigantyczne problemy. Swoje okazje mieli Błąd oraz Rogala. Ponownie jednak nic nie chciało wpaść do siatki gospodarzy.
Jakby tego było mało, Zagłębie przebudziło się w samej końcówce. W 87. minucie odbitą piłkę przechwycił Adamczyk, który oddał precyzyjny strzał. Kudła nie zdążył z interwencją.
Na to GKS odpowiedzieć nie zdołał. Skończyło się na 0:1 (0:0), które może mieć duże znaczenie w walce o utrzymanie. Obecnie beniaminek plasuje się na 9. pozycji.
Następnym rywalem katowiczan będzie Widzew Łódź. Zagłębie zaś zmierzy się z Koroną Kielce.
Hubert Kowalczyk31 Aug · 19:33