Jak on tego nie trafił?! Piłkarz BVB nie mógł w to uwierzyć [WIDEO]

Screen/X
Ogromną niespodzianką zakończył się mecz towarzyski Pathum United z Borussią Dortmund. Ekipa z Tajlandii wygrała to starcie wynikiem 4:0. Rozmiar porażki mógł zmniejszyć Karim Adeyemi.
Od sporego falstartu przygotowania do nowego sezonu rozpoczęła Borussia Dortmund. Kilka dni temu zespół Nuriego Sahina tylko zremisował z Erzgebirge Aue 1:1. Zdecydowanie gorzej było w niedzielę.
Tym razem na drodze finalisty Ligi Mistrzów stanęło Pathum United. Mimo tego, że Borussia wyszła na to starcie w naprawdę mocnym zestawieniu, na boisku rządził tylko i wyłącznie zespół z Tajlandii.
Jeszcze przed przerwą na listę strzelców po stronie gospodarzy wpisali się Melvyn Lorenzen i Teerasil Dangda. W drugiej odsłonie dublet zanotował Jaroensak Wonggorn, który ustalił wynik meczu na 4:0.
Równie dużo, jak o samym starciu, mówi się o fatalnej pomyłce, której dopuścił się Karim Adeyemi. W 18. minucie meczu z szybką kontrą ruszyła Borussia. Po otrzymaniu piłki w pole karne rywali wpadł Julian Brandt. Niemiec uciekł rywalom, a następnie obsłużył kolegę z zespołu.
Wydawało się, że umieszczenie piłki w siatce jest tylko formalnością. Adeyemi dokonał jednak rzeczy niemożliwej. Jego strzał z około czterech metrów nie trafił do siatki. Niemiec nie mógł w to uwierzyć.
Poprzedni sezon w wykonaniu 22-letniego atakującego nie należał do najlepszych. Zawodnik Borussii rozegrał 34 spotkania, zdobył w nich pięć bramek oraz dołożył zaledwie dwie asysty.
Piotr Sidorowicz 22 Jul · 08:21