Jak on tego nie trafił?! Imaz zmarnował dwie "setki" [WIDEO]

Screen z Polsatu Sport
Jagiellonia Białystok po pierwszej połowie meczu z mołdawskim Petrocubem jedynie remisowała z rywalami 0:0. Niedługo przed przerwą doskonałą okazję zmarnował Jesus Imaz.
Podopieczni Adriana Siemieńca znakomicie rozpoczęli fazę ligową Ligi Konferencji. Rzutem na taśmę pokonali na wyjeździe FC Kopenhagę 2:1.
W spotkaniu z mołdawskim Petrocubem mistrzowie Polski byli zdecydowanymi faworytami. W pierwszej połowie nie zdołali jednak trafić do siatki.
Jedną z najlepszych sytuacji mieli w 40. minucie. Wówczas znakomitą dwójkową akcję przeprowadzili Afimico Pululu oraz Jesus Imaz.
Ten pierwszy piętą zagrał do kolegi z drużyny, który znalazł się sam na sam z bramkarzem. Przegrał jednak pojedynek ze Smaleneą.
W 45. minucie Imaz miał kolejną znakomitą sytuację na gola. Także wówczas uderzył prosto w bramkarza rywali, marnując doskonałą okazję.
Hiszpan jeszcze przed meczem był mocno krytykowany przez Tomasza Hajtę. Ekspert Polsatu Sport nie zostawił na Hiszpanie suchej nitki, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Maciej PietrasikWczoraj · 19:52