Jacek Zieliński: Zagraliśmy po prostu tragicznie. Termalica zasłużyła na zwycięstwo

– Zagraliśmy po prostu tragicznie. Zastanawiam się, skąd to się wzięło, skąd takie decyzje i wybory w grze. Cieszę się, że kibice są z drużyną i bardzo im za to dziękuję - powiedział na konferencji prasowej po meczu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza (1:3) szkoleniowiec Cracovii, Jacek Zieliński.
Na listę strzelców po stronie gości piątkowego starcia wpisywali się Patrik Misak, który dwa razy wpakował futbolówkę do siatki rywala, oraz Kornel Osyra. Natomiast honorowego w ostatecznym rozrachunku gola dla Pasów zanotował Mateusz Szczepaniak.
– Cóż mogę powiedzieć, zagraliśmy po prostu tragicznie. Zastanawiam się, skąd to się wzięło, skąd takie decyzje i wybory w grze. Niestety takie mecze się zdarzają, czasami nic się nie udaje. Gdybyśmy zagrali mądrze i konsekwentnie, tak jak sobie zakładaliśmy, to może udałoby się uniknąć tak karygodnych błędów – stwierdził Jacek Zieliński, cytowany przez "cracovia.pl".
– Słaba gra z przodu, niefrasobliwość z tyłu i w tej chwili nasza sytuacja w tabeli bardzo się skomplikowała. Cieszę się, że kibice są z drużyną i bardzo im za to dziękuję. Jednocześnie w tym momencie muszę przeprosić wszystkich sympatyków klubu, gdyż dzisiaj zdecydowanie ich zawiedliśmy – zaznaczył.
– Duże słowa uznania należą się również rywalowi. Termalica zagrała bardzo dobre spotkanie i zdecydowanie zasłużyła na zwycięstwo – dodał były opiekun Polonii Warszawa.