Internauci bezlitośni dla Ronaldo. Wszystko przez słowa podczas meczu [WIDEO]

Twitter Screen
Cristiano Ronaldo został wyśmiany przez część internautów. Na Portugalczyka spłynęła fala krytyki po jego zachowaniu podczas meczu.
W środę Al-Nassr pokonało Al-Taawon w półfinale Superpucharu Arabii Saudyjskiej. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:0.
W kadrze zwycięskiego zespołu znalazł się Cristiano Ronaldo. Portugalczyk rozegrał 81 minut i został zmieniony przez Abdulrahmana Ghareeba.
Przed opuszczeniem boiska przyczynił się do wygranej swojego zespołu. Asystował przy trafieniu Aymana Yahyi i w 57. minucie wpisał się na listę strzelców.
39-latek miał okazję na zdobycie bramki znacznie wcześniej. Stanął przed szansą na gola w 11. minucie rywalizacji.
Wówczas podszedł do wykonania rzutu wolnego. Tuż przed uderzeniem postanowił zmotywować samego siebie.
- Jestem najlepszy - mówił pod nosem Ronaldo.
Słowa Portugalczyka nie pomogły mu w zdobyciu bramki. Gwiazdor Al-Nassr kompletnie przestrzelił i posłał piłkę w trybuny.
Nagranie ukazujące całe zajście obiegło media społecznościowe. Część internautów wyśmiała zachowanie Ronaldo.
- Płaczę człowieku, Ronaldo mówi do siebie "eu sou u melhor", co oznacza "jestem najlepszy" przed wykonaniem rzutu wolnego, a następnie strzela jak zwykle - napisał Max Steph na Twitterze.
Filip Węglicki15 Aug · 19:25
Źródło: Twitter