Inter pozamiatał Atalantą. Zabójcza skuteczność [WIDEO]

Screen Twitter
Inter pokonał Atalantę aż 4:0 (2:0). Mediolańczycy triumfowali przede wszystkim dzięki znacznie wyższej skuteczności.
Wielkie strzelanie rozpoczęło się już w 3. minucie. Djimsiti pechowo interweniował przy podaniu rywala i wpakował piłkę do własnej siatki. Niedługo później słupek, po uderzeniu z rzutu wolnego, obił Calhanoglu.
Niemniej Inter i tak szybko podwyższył prowadzenie. Wszystko za sprawą kapitalnego uderzenia Barelli z dystansu. Włoch doskoczył do odbitej futbolówki i kropnął z powietrza.
W kolejnych minutach przebudziła się Atalanta. Szczęścia próbowali Zappacosta i Retegui, ale zabrakło im skuteczności. W odpowiedzi spudłował Thuram, Francuz trafił w słupek.
Po zmianie stron napastnik Interu był już znacznie bardziej skupiony. W odstępie 10 minut zdobył dwie bramki, co zupełnie pogrążyło Atalantę. Rosły napastnik rewelacyjnie odnalazł się w polu karnym.
Ostatecznie ekipa z Bergamo nie zdołała odpowiedzieć ani razu, chociaż oddała aż 10 strzałów. Skończyło się na 4:0 (2:0) dla Interu, który w Serie A jeszcze nie przegrał.
Hubert Kowalczyk30 Aug · 22:41