Intelektualny popis uczestnika EURO 2024. Niecodzienne obrazki [WIDEO]

Maarten Straetemans / pressfocus
Reprezentant Rumunii podjął się intelektualnej łamigłówki. Rezultat wyzwania z jego udziałem robi wrażenie.
Reprezentacja Rumunii wywalczyła awans do kolejnego etapu EURO 2024. Piłkarze Eduarda Iordanescu zgromadzili cztery punkty i zajęli pierwsze miejsce w grupie E.
Podczas turnieju ważnym piłkarzem drużyny jest Radu Dragusin. 22-latek rozegrał pełny wymiar minut we wszystkich trzech spotkaniach fazy grupowej.
Niedawno media społecznościowe obiegło nagranie z udziałem obrońcy. Materiał został opublikowany na oficjalnym profilu Tottenhamu na Twitterze.
Na udostępnionym filmie Dragusin podjął się ułożenia kostki Rubika. Zawodnik ukończył łamigłówkę w około 59 sekund.
Reprezentacja Rumunii z Dragusinem w składzie zmierzy się w 1/8 finału mistrzostw Europy z Holandią. Spotkanie odbędzie się we wtorek na Allianz Arenie w Monachium.
22-latek trafił do Tottenhamu w styczniu bieżącego roku. W minionym sezonie rozegrał dziewięć spotkań w barwach londyńskiego klubu.
Filip Węglicki28 Jun · 10:03
Źródło: Twitter