Hummels: Było jasne, że żaden rywal na MŚ nie rozłoży przed nami czerwonego dywanu

Reprezentacji Niemiec odpadła z mundialu w Rosji już w fazie grupowej. Mats Hummels nie krył swojego rozgoryczenia w związku z tą sytuacją.
- Ciężko cokolwiek powiedzieć. Do samego końca chcieliśmy wygrać. Nawet przy 0:1 próbowaliśmy zdobyć bramkę, ale nie potrafiliśmy tego zrobić - powiedział.
- Było jasne, że żaden rywal na MŚ nie rozłoży przed nami czerwonego dywanu. Większość faworytów ma problemy na tym mundialu. Może poza Belgią i Anglią. Inne zespoły grają z wyżej notowanymi rywalami defensywnie i sprawiają im wiele problemów. Tak było dzisiaj z Koreą - dodał.
- Kilka rzeczy pokazało, że nie byliśmy dobrze przygotowani do tych mistrzostw. Symptomy słabszej formy dało się zaobserwować już w meczach towarzyskich. Teraz trzeba znaleźć słabsze punkty i je poprawić - zakończył Hummels.