Hit Premier League dla Newcastle. "Sroki" zdobyły ważne trzy punkty [WIDEO]

Twitter Screen
Newcastle United pokonało Tottenham w hicie Premier League wynikiem 2:1 (1:0). Gracze "Spurs" nie zdobyli żadnej bramki.
Newcastle United zmierzyło się Tottenhamem w hicie trzeciej kolejki Premier League. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:1 na korzyść piłkarzy Eddie'ego Howe'a.
W 37. minucie wynik spotkania otworzył zawodnik "Srok", Harvey Barnes. Wówczas Newcastle wznowiło grę od wrzutu z autu.
Futbolówka trafiła pod nogi Lloyda Kelly'ego, który po przyjęciu popędził boczną strefą boiska. Dotarł na skraj pola karnego Tottenhamu i dośrodkował.
Adresatem podania był wspomniany Barnes. Anglik uderzył z pierwszej piłki i pokonał bramkarza przeciwników.
Do wyrównania rezultatu doszło dopiero w 56. minucie rywalizacji. Dan Burn skierował piłkę do własnej bramki.
Po dłuższej chwili Newcastle powetowało straty. W 78. minucie Jacob Murphy wyłożył piłkę Alexandrowi Isakowi, który strzelił gola.
Ostatecznie podczas spotkania nie padło już więcej bramek. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść "Srok".