Hiszpańskie wzmocnienie Śląska Wrocław. Klub pozyskał nowego napastnika [NASZ NEWS]
![Hiszpańskie wzmocnienie Śląska Wrocław. Klub pozyskał nowego napastnika [NASZ NEWS] Hiszpańskie wzmocnienie Śląska Wrocław. Klub pozyskał nowego napastnika [NASZ NEWS]](https://pliki.meczyki.pl/big700/301/5d5fa042b8365.jpg)
Śląsk Wrocław pozyskał nowego piłkarza. Szeregi "Wojskowych" wzmocnił Caye Quintana.
27-latek spędził całą dotychczasową karierę w Hiszpanii. Miał okazję reprezentować barwy m.in. Racingu Santander, Recreativo Huelva czy rezerw Mallorki.
Ostatnio Quintana był wypożyczony z Cadiz do Malagi. Według naszych informacji teraz napastnik podpisze we Wrocławiu trzyletni kontrakt.
Dolnośląski klub wygrał walkę o Hiszpana z innymi klubami przedstawiając mu najlepsze warunki do rozwoju. Już rok temu zawodnik Quintana był na celowniku Jagiellonii Białystok, teraz również nie mógł narzekać na oferty z Polski, a także z drugoligowych ekip na Półwyspie Iberyjskim.
W ostatnim sezonie Quintana rozegrał 35 spotkań na zapleczu La Liga. Strzelił w nich trzy gole i zanotował trzy asysty. Dysponuje bardzo dobrą prawą nogą. Ma wysokie umiejętności techniczne. Choć nie jest wysoki, dobrze radzi sobie w powietrzu. Gra na pozycji środkowego napastnika, ale dużo biega po boisku, schodzi niżej po piłkę i pokazuje się do rozegrania.