Hiszpańska legenda nie mogła powstrzymać łez. Wzruszające sceny podczas meczu [WIDEO]

Twitter Screen
Piłkarz Sevilli nie krył wzruszenia po strzeleniu gola. Zapisał się na kartach klubowej historii i zalał się łzami.
W miniony weekend Sevilla pokonała Getafe w piątej kolejce La Ligi. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 1:0.
W kadrze wygranego zespołu znalazł się Jesus Navas. Hiszpan rozegrał 68 minut i został zmieniony przez Juanlu Sancheza.
Przed opuszczeniem boiska został bohaterem swojej drużyny. W 23. minucie wykorzystał podanie Adrii Pedrosy i strzelił gola na wagę zwycięstwa.
Tym samym Navas stał się najstarszym zdobywcą bramki w historii Sevilli. Wpisał się na listę strzelców mając 38 lat.
Tuż po trafieniu Hiszpan nie mógł powstrzymać wzruszenia. W pewnym momencie zalał się łzami, a następnie ucałował klubowy herb.
Navas jest wychowankiem Sevilli. W barwach klubu rozegrał w sumie 692 spotkania, w których zdobył 38 bramek i zaliczył 119 asyst.
Filip Węglicki17 Sep · 14:47
Źródło: Twitter