Hiszpanie w finale igrzysk! Gol w końcówce zadecydował [WIDEO]

Źródło: X / screen
Reprezentacja Hiszpanii w finale igrzysk olimpijskich! "La Roja" zwyciężyła 2:1 z kadrą Maroka.
Strzelanie w pierwszym poniedziałkowym finale rozpoczęło się w 37. minucie. Amir Richardson przewrócił się w polu karnym Hiszpanów po kontakcie z rywalem.
Glenn Nyberg naradzał się jeszcze z sędziami VAR, jednak podjął decyzję o przyznaniu Marokańczykom rzutu karnego. "Jedenastkę" wykorzystał Soufiane Rahimi.
W dalszej części spotkania dobre sytuacje strzeleckie mieli Aimar Oroz czy Pablo Barrios. Hiszpanie musieli jednak długo poczekać na wyrównującego wynik gola.
W 65. minucie do bramki Munira El Kajouiego trafił ostatecznie Fermin Lopez. Po stracie w polu karnym gracz Barcelony oddał płaskie uderzenie nie do obrony.
Ostatecznie Hiszpanie wyszli na prowadzenie w końcówce. Po akcji prawym skrzydłem oraz asyście Lopeza Juanlu Sanchez przypieczętował awans do finału.
Michał Boncler05 Aug · 20:08