Hiszpania w półfinale igrzysk! Piękne gole piłkarza Barcelony [WIDEO]

Hiszpańscy piłkarze awansowali do półfinału igrzysk olimpijskich. Przepustkę do strefy medalowej dało im zwycięstwo z Japonią 3:0.
Hiszpania objęła prowadzenie już w 11. minucie. Piłkę na połowie Japonii przejął Pablo Barrios, oddał ją do Fermina Lopeza, a ten z dystansu kropnął nie do obrony.
Japończycy próbowali odrobić straty. Piłkę do bramki wbili w końcówce pierwszej połowy, ale ich trafienie nie zostało uznane z powodu minimalnego spalonego.
Hiszpanie kontrolowali grę i dłużej utrzymywali się przy piłce. Wynik podwyższyli w 73. minucie. Znów na listę strzelców wpisał się Fermin. Piłkarz Barcelony dostał piłkę po rzucie rożnym i w efektowny sposób zapakował ją do bramki sprzed pola karnego.
Japończycy przyjęli jeszcze jeden cios. W 86. minucie wynik meczu ustalił Abel Ruiz.
Hiszpanie w półfinale zagrają z reprezentacją Maroka. Mecz odbędzie się 5 sierpnia w Marsylii.
Marcin Karbowski02 Aug · 18:59