Hat-trick Nkunku w meczu Chelsea. Trzeci gol był kuriozalny [WIDEO]

Christopher Nkunku był bohaterem meczu Chelsea z czwartoligowym Barrow w Pucharze Ligi. Francuz strzelił trzy gole, a jego drużyna wygrała 5:0.
Chelsea rozpoczęła z animuszem. Biorąc pod uwagę klasę rywala, można stwierdzi, że po meczu było już po kwadransie. W tym czasie dwa razy na listę strzelców wpisał się Nkunku.
Przed przerwą "The Blues" strzelili jeszcze trzeciego gola. Joao Felix przymierzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od słupka i bramkarza Barrow i wpadła do siatki.
Druga połowa rozpoczęła się od szybkiej akcji Chelsea. Mychajło Mudryk wyłożył piłkę do Pedro Neto, a ten strzałem do pustej bramki zdobył pierwszego gola w barwach londyńskiego klubu.
Strzelanie na Stamford Bridge skończył ten, który je zaczął, czyli Nkunku. Francuz trafił w kuriozalnych okolicznościach. Odebrał piłkę bramkarzowi rywali, który chciał bawić się w dryblera i trafił do opuszczonej przez niego bramki.
Marcin KarbowskiWczoraj · 23:18