Hat-trick Klimali! Odbuduje zaufanie Magiery? [WIDEO]

Pawel Andrachiewicz / pressfocus
Drugi zespół Śląska Wrocław rozbił Górnik Polkowice (4:0) w ramach rozgrywek III ligi. Kapitalny występ zanotował Patryk Klimala. Cofnięty do rezerw napastnik ustrzelił hat-tricka!
Kariera Patryka Klimali w Śląsku Wrocław wisi na włosku. Bardzo nieudana końcówka sezonu sprawiła, że napastnik nie mógł liczyć na grę w pierwszym zespole wicemistrza Polski. Co więcej, 25-latek dostał nawet możliwość poszukiwania nowego klubu.
Mimo starań były piłkarz m.in. Jagiellonii Białystok nie zdecydował się na zmianę otoczenia. Celem Klimali ma być odbudowa zaufania Jacka Magiery i otrzymanie jeszcze jednej szansy w pierwszym zespole. Czy tak stanie? Jak pokazał sobotni mecz rezerw, wszystko jest możliwe.
Klimala wyszedł na mecz z Górnikiem Polkowice w ramach rozgrywek III ligi w podstawowym składzie i jeszcze przed przerwą skompletował dublet. Gol na 1:0 padł w 30. minucie starcia. Napastnik Śląska podszedł do rzutu karnego, po czym umieścił piłkę w siatce.
Jeszcze przed przerwą Klimala podwyższył na 3:0. W międzyczasie bramkę dla rezerw wrocławskiego zespołu zdobył Michał Milewski. Nie był to jednak koniec strzelania po stronie rezerw Śląska.
Zaraz po rozpoczęciu drugiej części meczu 25-latek wykorzystał fatalne wyprowadzenie piłki przez bramkarza i skompletował hat-tricka. Dobry występ Klimali zapewnił jego drużynie triumf 4:0.
Od momentu przenosin do Wrocławia w dorobku napastnika znalazło się zaledwie 11 meczów. Zanotował w nich jedną asystę.
Piotr Sidorowicz 03 Aug · 14:13