Hat-trick Kane'a! Popis snajpera Bayernu [WIDEO]

screen/Viaplay
Bayern Monachium wygrał 4:0 ze Stuttgartem. Aż trzy gole w tym spotkaniu strzelił niepowstrzymany Harry Kane.
Mecz od początku toczył się w dobrym tempie. W 4. minucie Serge Gnabry odnalazł się w polu karnym, po czym uderzył obok słupka. W odpowiedzi Deniz Undav oddał niecelny strzał.
W 6. minucie Aleksandar Pavlović uszkodził obojczyk. Poszkodowanego pomocnika musiał zmienić Joao Palhinha. To niepokojące wieści, biorąc pod uwagę, że w najbliższą środę Bayern zagra z Barceloną w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów.
W 9. minucie Alexander Nubel obronił strzał Raphaela Guerreiro. Bramkarz wypożyczony z Bayernu zatrzymał też Alphonso Daviesa. Z kolei Thomas Mueller posłał piłkę obok bramki. Szarża Gnabry'ego również nie zakończyła się sukcesem.
W 33. minucie Kane oddał niecelny strzał. Bayern atakował, napierał, ale nie zdołał objąć prowadzenia w pierwszej połowie. Do przerwy utrzymał się wynik 0:0. Na początku drugiej połowy Kane nie wykorzystał dobrego dogrania Gnabry'ego. Stuttgart odpowiedział niecelną próbą Vagnomana.
W końcu gospodarze objęli prowadzenie. Harry Kane kapitalnie przymierzył z dystansu, zaskakując Nubela.
W 61. minucie monachijczycy podwyższyli prowadzenie. Po raz drugi do siatki trafił Kane. Anglik najpierw został zablokowany, ale jeszcze wyłuskał piłkę i wykończył akcję.
W 80. minucie Kane zdobył trzecią bramkę, tym razem pokonał Nubela lewą nogą. Wynik ustalił jeszcze Kingsley Coman.
Bayern wygrał 4:0 i odzyskał fotel lidera. Podopieczni Kompany'ego mają na koncie 17 punktów, tyle samo, co drugie w tabeli RB Lipsk.
Adam KłosDzisiaj · 20:21