Hat-trick Haalanda, wygrana City! Fabiański musiał wejść [WIDEO]

Screen Twitter
Manchester City pokonał West Ham United 3:1 (2:1). W niedzielnym spotkaniu niespodziewanie wystąpił Łukasz Fabiański.
Manchester City, zgodnie z oczekiwaniami, otworzył wynik sobotniego spotkania. W 10. minucie piłkę dostał Haaland, który bez większego trudu pokonał Areolę.
Niedługo później goście mieli szanse na podwyższenie wyniku. Francuz zdołał jednak zatrzymać De Bruyne. Belg zmarnował też następną okazję, huknął jedynie w słupek.
Nieskuteczność zemściła się szybko. W 19. minucie do własnej siatki trafił Dias. Bowen posłał mocne dośrodkowanie, a Portugalczyk niefortunnie interweniował.
Podrażnione City ruszyło do ofensywy i jeszcze w pierwszej połowie dopięło swego. W 30. minucie Haaland skompletował dublet. Tym razem wykorzystał podanie od Lewisa.
W przerwie doszło do niespodziewanej zmiany w West Hamie. Okazało się, że kontuzji doznał Areola. Jego miejsce zajął Fabiański.
Polak długo nie dawał pokonać się żadnemu zawodnikowi, sytuacja zmieniła się dopiero w 84. minucie. Wówczas znów ukłuł Haaland. Norweg spokojnie przerzucił piłkę nad wysuniętym golkiperem.
Ostatecznie City wygrało 3:1 (2:1) i obecnie lideruje w tabeli Premier League. Szansę na dogonienie "The Citizens" ma obecnie tylko Liverpool.
Hubert Kowalczyk31 Aug · 20:25