Gwiazdor Tottenhamu rozwalił system. W tle brazylijski Ronaldo [ZDJĘCIE]

Mark Cosgrove/News Images / pressfocus
Piłkarz Tottenhamu rozbroił po meczu z Manchesterem United. Jego publikacja na Instagramie była niemałym zaskoczeniem.
W niedzielę Tottenham pokonał Manchester United w szóstej kolejce Premier League. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 3:0.
W kadrze zwycięskiego zespołu znalazł się Brennan Johnson. 23-latek rozegrał 76 minut i został zmieniony przez Mikeya Moore’a.
Przed opuszczeniem boiska przyczynił się do wygranej swojej drużyny W trzeciej minucie wykorzystał podanie Micky’ego van de Vena i zdobył bramkę.
Kolejnego dnia po meczu, w poniedziałek, Walijczyk został wyróżniony przez kolegę z drużyny. Mowa o Jamesie Maddisonie.
Anglik za pośrednictwem relacji na Instagramie opublikował zdjęcie brazylijskiego Ronaldo. Na udostępnionej fotografii twarz legendy została zastąpiona wizerunkiem 23-latka.
- Dzień dobry - podpisał zdjęcie Maddison.