Gwiazdor nie wytrzymał. Wściekł się po zmianie w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Twitter Screen
Piłkarz Aston Villi wściekł się po opuszczeniu boiska w meczu Ligi Mistrzów. Jego reakcja mówi wszystko.
We wtorek Aston Villa wygrała z Bologną w meczu trzeciej kolejki fazy ligowej Ligi Mistrzów. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:0.
W kadrze zwycięskiej drużyny znalazł się Jhon Duran. Kolumbijczyk rozegrał 66 minut i został zastąpiony przez Ollie’ego Watkinsa.
Reakcja 20-latka na zmianę była niemałym zaskoczeniem. Piłkarz zbliżył się do ławki rezerwowych, a następnie uderzył pięścią w krzesełko.
Chwilę później do Kolumbijczyka podszedł kolega z drużyny, który go pocieszał. Nagranie z całego zajścia obiegło media społecznościowe.
Duran przed opuszczeniem boiska przyczynił się do wygranej Aston Villi. W 64. minucie wykorzystał podanie Morgana Rogersa i wpisał się na listę strzelców.
20-latek nie jest pierwszym wyborem Unaia Emery’ego w obecnym sezonie. Do tej pory wystąpił w 12 spotkaniach, w których zdobył siedem bramek.
Filip WęglickiDzisiaj · 07:36