Groźny wypadek w Premier League! Blisko nieszczęścia [ZDJĘCIE]

Źródło: X / screen
W meczu Crystal Palace z West Hamem doszło do groźnej sytuacji. Banda reklamowa ugięła się pod naporem fanów.
Pierwsza połowa meczu drugiej kolejki Premier League zakończyła się bezbramkowym remisem. Na gole kibice musieli poczekać do drugiej połowy.
W 67. minucie otwierającą rezultat spotkania bramkę zdobył Tomas Soucek. Czeski pomocnik momentalnie znalazł się tuż obok sektora fanów gości!
Ci pobiegli jak najniżej, chcąc świętować trafienie razem z 29-latkiem. Doszło jednak do przykrego incydentu. Elektroniczna banda reklamowa nie wytrzymała naporu sympatyków.
Część widzów spadła na betonową strefę oddzielającą sektor od boiska, a część poturbowała się o uszkodzoną bandę. Najgorzej skończył jednak jeden z chłopców do podawania piłek.
Dziecko zostało przygniecione przez nośnik reklamowy. Przytomnie zachował się Soucek, który od razu je wydobył, widząc niebezpieczeństwo.
Szczęśliwie grę udało się błyskawicznie wznowić. Ostatecznie West Ham pokonał Crystal Palace 2:0 - drugie trafienie należało do Jarroda Bowena.
Michał Boncler24 Aug · 18:17