Grealish musi zapłacić koledze. Gwiazdor wszystko ujawnił

Gareth Evans / pressfocus
Reprezentacja Anglii wygrała z Finlandią 3:1. Po ostatnim gwizdku Jack Grealish ujawnił, że przegrał mały zakład z Trentem Alexandrem-Arnoldem.
Wicemistrzowie Europy podnieśli się po wstydliwej porażce. "Synowie Albionu" rozpoczęli październikowe zgrupowanie od sensacyjnej klęski 1:2 z Grecją.
Podopieczni Lee Carsleya znacznie lepiej poradzili sobie przeciwko Finlandii. Do przerwy prowadzili 1:0 za sprawą trafienia Grealisha.
W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się też Trent Alexander-Arnold. Boczny obrońca zdobył przepiękną bramkę z rzutu wolnego, którą możecie zobaczyć TUTAJ.
Okazuje się, że zawodnik Liverpoolu przy okazji się wzbogacił. Wszystko z powodu słów Grealisha przed wykonaniem stałego fragmentu gry.
- Powiedziałem Trentowi, że jeśli wykorzysta ten rzut wolny, dam mu 500 funtów. A on po prostu posłał piłkę w samo okienko. Więc teraz jestem jego dłużnikiem - przyznał z uśmiechem Grealish na antenie stacji ITV.
Trent jest 32-krotnym reprezentantem Anglii. W barwach narodowych zanotował cztery bramki i sześć asyst.
Adam KłosWczoraj · 21:05