Gracz Chelsea zgłupiał. Musiał to strzelić! [WIDEO]

Screen Twitter
Marc Guiu z pewnością nie będzie zadowolony ze swojego występu przeciwko Servette. Chociaż Chelsea wygrała 2:0 (0:0), to Hiszpan zmarnował stuprocentową okazję.
Pierwsza połowa czwartkowego meczu była w wykonaniu Chelsea fatalna. Servette oddało cztery razy więcej strzałów, chociaż miało mniejsze posiadanie piłki. To chyba najlepsze podsumowaniu postawy "The Blues".
Po zmianie stron londyńczycy powoli zaczęli się rozkręcać. W 49. minucie Frick sprokurował rzut karny, a "jedenastkę" spokojnie wykorzystał Nkunku.
Niedługo później idealną okazję miał Guiu. Hiszpan świetnie przejął piłkę od wspomnianego golkipera i miał przed sobą pustą bramkę. Uderzył jednak tak źle, że trafił we wracającego Fricka, który poradził sobie również z dobitką 18-latka.
Na szczęście dla młodego napastnika "The Blues" zdołali podwyższyć. Wynik meczu ustalił Madueke po asyście Fernandeza. Tym samym Chelsea wygrała 2:0 (0:0) i jest bliżej awansu do Ligi Konferencji, chociaż styl drużyny Mareski pozostaje rozczarowujący.
Hubert Kowalczyk22 Aug · 22:53