Gracz Chelsea wbił szpilkę Palmerowi. Rozbroił po czterech bramkach Anglika [ZDJĘCIE]

Pedro Porru/SPP / pressfocus
Piłkarz Chelsea rozwalił system. Wbił szpilkę Cole’owi Palmerowi po jego świetnym występie w meczu przeciwko Brighton.
Kilka dni temu Chelsea pokonała Brighton w szóstej kolejce Premier League. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 4:2.
W kadrze zwycięskiej drużyny znalazł się Cole Palmer. Anglik rozegrał pełny wymiar minut i został bohaterem "The Blues".
22-latek zdobył cztery bramki w około 20 minut. Dzięki fenomenalnej dyspozycji wybrano go najlepszym zawodnikiem spotkania.
Tym samym Palmer mógł zabrać meczową piłkę do domu. Zanim to zrobił, piłkarze Chelsea złożyli na futbolówce swoje podpisy.
Jeden z graczy, Romeo Lavia, rozwalił system. Belg wbił 22-latkowi szpilkę po jego świetnym występie w meczu przeciwko Brighton.
- Tak czy inaczej, jesteś średnim graczem - napisał Lavia.
Filip Węglicki01 Oct · 13:58
Źródło: Twitter