Gortat nie wytrzymał. Poszło o Manchester United

Marcin Bulanda / pressfocus
Marcin Gortat jest znany z sympatii do Manchesteru United. Były koszykarz domaga się zmiany na ławce trenerskiej "Czerwonych Diabłów".
Ekipa z Old Trafford od początku sezonu nie imponuje formą. W drugiej i trzeciej kolejce Premier League podopieczni Erika ten Haga przegrali z Brighton oraz Liverpoolem.
W ostatnich tygodniach Manchesterowi znów przydarzyło się kilka wpadek. W Lidze Europy zremisował z Twente i FC Porto, a na krajowym podwórku został rozbity 0:3 przez Tottenham. W międzyczasie zgubił punkty z Crystal Palace i Aston Villą.
Włodarze United postanowili jednak zaufać Ten Hagowi. Szkoleniowiec nie został zwolniony podczas październikowej przerwy reprezentacyjnej.
W sobotę na Old Trafford przyjechało Brentford. Do przerwy podopieczni Thomasa Franka prowadzili 1:0 po trafieniu Ethana Pinnocka.
- Brawo, Manchester United, 0:1!!! Mam nadzieję, że to ostatnie 45 minut Erika ten Haga - napisał Marcin Gortat na gorąco.
W drugiej połowie Manchester odrobił straty i wygrał 2:1. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.
- Ja pie***le, musieli to wygrać - napisał Gortat już po ostatnim gwizdku w odpowiedzi na nasz post na profilu Meczyki.pl.