Górnik Zabrze. Marcin Brosz chwali swojego bramkarza. "Dzięki niemu mogliśmy odrobić straty"

Marcin Brosz chwali swojego bramkarza. "Dzięki niemu mogliśmy odrobić straty"
Dziurek/Shutterstock
Górnik Zabrze zremisował na wyjeździe z Lechią Gdańsk 1:1 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Trener Marcin Brosz po spotkaniu pochwalił bramkarza Marcina Chudego za kilka bardzo dobrych interwencji.
- Na pewno ważne jest dla nas to, że na tak trudnym terenie zdołaliśmy zremisować. Mieliśmy też kolejne sytuacje i co istotne, że po straceniu gola z rzutu karnego wyrównaliśmy - powiedział Brosz.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Gratulacje dla naszego bramkarza Martina Chudego, który swoimi interwencjami dał nam szansę na odrobienie strat i spokój w grze. W ostatnich minutach mieliśmy dwa stałe fragmenty i szkoda, że przy ich wykonywaniu nie poszukaliśmy innych rozwiązań - żałował.
- We wtorek czeka nas bardzo ważny pucharowy mecz w Łodzi z ŁKS, do którego musimy się jak najlepiej przygotować - podkreślił.
Górnik zajmuje 11. miejsce w tabeli ze zdobytymi 15 punktami. W następnej kolejce zmierzy się u siebie w derbach z Piastem Gliwice.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski27 Oct 2019 · 09:44
Źródło: asinfo.

Przeczytaj również