Gol Wirtza nie wystarczył. Leverkusen traci punkty w LM [WIDEO]

Brest i Bayer Leverkusen straciły pierwsze punkty w tym sezonie Ligi Mistrzów. Ich spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
Brest wykorzystał korzystny terminarz. Po dwóch kolejkach fazy ligowej miał komplet punktów, które zdobył w meczach ze Sturmem i Salzburgiem. Sześć punktów wywalczył też Bayer, który wygrał z Feyenoordem i Milanem.
Bezpośrednie starcie lepiej zaczęło się dla ekipy z Leverkusen. W 24. minucie po szybkiej akcji przed polem karnym swobodę miał Wirtz. Wykorzystał ją koncertowo - płaskim strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.
Brest wyrównał jeszcze przed przerwą. W 39. minucie z woleja do bramki trafił Lees-Melou.
W drugiej połowie optyczną przewagę miał Brest. Aktywny po przerwie był Lees-Melou, ale jego kolejne próby nie były skuteczne. W 76. minucie groźnie na bramkę Bayeru uderzył Camara, ale Kovar był na posterunku.
O zwycięskiego gola nie pokusili się też goście. Podział punktów nie musi być złym wynikiem dla żadnej z drużyn.
Marcin KarbowskiWczoraj · 20:40