Gol Urbańskiego! Kapitalne uderzenie głową! [WIDEO, AKTUALIZACJA]

Screen Twitter
Kacper Urbański zdobył premierową bramkę w Serie A! Reprezentant Polski trafił do siatki w meczu z Monzą.
Kacper Urbański dość niespodziewanie dostał szansę w pierwszym składzie Bolonii na mecz z Monzą. Środkowy pomocnik szybko odpłacił się za zaufanie ze strony trenera.
Reprezentant Polski już w 24. minucie trafił do siatki. Kapitalnie uderzył głową, dzięki czemu wykorzystał dośrodkowanie posłane przez Charalamposa Lykogiannisa.
Dla młodego zawodnika to pierwsze trafienie w Serie A. Urbański potrzebował do tego 26 spotkań we włoskiej elicie.
AKTUALIZACJA 16:54
Ostatecznie Bologna wygrała 2:1 (1:1). Jeszcze w pierwszej połowie na gola strzelonego przez Urbańskiego odpowiedział Milan Djurić, ale w 80. minucie gospodarzom zrewanżował się Santiago Castro.
Urbański przebywał na boisku do 78. minuty. Następnie zmienił go Nikola Moro, który do tej pory grywał w wyjściowej "jedenastce".
Co ważne, w niedzielnym spotkaniu zabrakło Łukasza Skorupskiego. Bramkarz usiadł na ławce, a jego miejsce zajął Federico Ravaglia.
Hubert Kowalczyk22 Sep · 15:33