Gol turnieju?! Matko Boska, Guler! [WIDEO]

Screen Twitter
Arda Guler strzelił genialnego gola w spotkaniu z Gruzją. Turek trafił do siatki w drugiej połowie.
Mecz Turcji z Gruzją od samego początku dostarczył bardzo wielu emocji. Po pierwszej połowie mieliśmy remis 1:1.
W drugiej zawodnicy nie zwalniali tempa. Nieco lepsze okazje mieli Turcy, którzy próbowali uderzeń z dystansu. Jedno z nich zakończyło się w najlepszy możliwy sposób.
Dobry przechwyt zaliczył Kaan Ayhan i natychmiast podał do Ardy Gulera. Zawodnik Realu Madryt nie wahał się, od razu posłał niesamowitą bombę zza pola karnego. Piłka poleciała w okienko bramki.
Dla 19-latka było to drugie trafienie w narodowych barwach. Wcześniej strzelił gola w spotkaniu z Walią w eliminacjach do EURO 2024.
Ostatecznie Turcja wygrała 3:1 (1:1). O szczegółach przeczytacie TUTAJ.
Hubert Kowalczyk18 Jun · 19:36