Lewandowski razy dwa! Kolejny gol Polaka w Lidze Mistrzów! [WIDEO]

Barcelona szybko rozpoczęła strzelanie w meczu z Young Boys Berno. Do bramki trafił Robert Lewandowski.
Lider La Liga w pierwszej kolejce przegrał z AS Monaco 1:2. Nie mógł sobie pozwolić na wpadkę z mistrzem Szwajcarii, który jest uznawany za jedną ze słabszych drużyn w stawce.
Piłkarze Hansiego Flicka rozpoczęli mecz z animuszem. Prowadzenie objęli już w 8. minucie. Po błyskawicznej akcji i podaniu Raphinhi na pozycję strzelecką został wyprowadzony Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski nie miał problemu, by wbić piłkę do pustej bramki.
Barcelona dominowała i strzelała kolejne gole. Sam Lewandowski podwyższył na 4:0. Na początku drugiej połowy z bliska wykończył rozegranie rzutu rożnego i zgranie Inigo Martineza.
Dla Lewandowskiego był to już dziewiąty gol w tym sezonie. W bieżącej edycji Ligi Mistrzów trafił dwa razy.
Ogółem w Champions League Lewandowski zbliża się do granicy 100 goli. Ma już na koncie 96 bramek.
Ostatecznie Barcelona wygrała 5:0. O meczu piszemy TUTAJ.
Marcin Karbowski01 Oct · 21:15