Gol piętą! Gwiazdor Jagiellonii błysnął w pucharach [WIDEO]

Screen Twitter
Afimico Pululu strzelił kapitalnego gola w Lidze Konferencji. Trafienie Angolczyka doprowadziło do wyrównania w spotkaniu z FC Kopenhagą.
Czwartkowy mecz bardzo długo nie układał się po myśli Jagiellonii. Goście stracili bramkę już w 12. minucie, gdy piłkę do ich siatki wpakował Hatzidiakos.
Po zmianie stron FC Kopenhaga mogła jeszcze podwyższyć. W 50. minucie z trafienia cieszył się Elyounoussi, ale trafienie Norwega nie zostało uznane przez wzgląd na spalonego.
To dało szansę Jagiellonii, a "Duma Podlasia" wykorzystała ją w 100%. Już w 51. minucie błysnął Pululu. Angolczyk uderzył piętą po płaskim dośrodkowaniu Moutinho. Jego strzał kompletnie zaskoczył Trotta.
Dla 25-latka to pierwszy gol strzelony w fazie zasadniczej europejskich pucharów. Do tej pory gwiazdor "Jagi" zdobył jedynie dwie bramki w eliminacjach.
Ostatecznie Jagiellonia wygrała ten mecz 2:1 (0:1)! Szczegóły znajdziecie TUTAJ.
Hubert KowalczykWczoraj · 22:22