Gol Kozłowskiego z Ajaksem! Udany koniec sezonu Polaka [WIDEO]

Kacper Kozłowski udanie kończy sezon. Reprezentant Polski trafił do siatki w meczu z Ajaksem Amsterdam.
Kozłowski kolejny sezon spędza na wypożyczeniu w lidze holenderskiej. W lipcu ubiegłego roku Vitesse tymczasowo pozyskało gracza Brighton.
Pomocnik trafił do drużyny, która już w kwietniu straciła szanse na utrzymanie. Holenderska federacja odjęła Vitesse 18 punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
Kozłowski i spółka nie zamierzali jednak poddać się w ostatniej kolejce. Podopieczni Edwarda Sturinga rzucili wyzwanie Ajaksowi Amsterdam.
Wynik meczu otworzył Amine Boutrah, ale jeszcze przed przerwą "Joden" doprowadzili do remisu. Na listę strzelców wpisał się Josip Sutalo.
W 78. minucie Kacper Kozłowski pokonał Geronimo Rulliego. Polak wykorzystał dogranie Thomasa Buitinka z prawego skrzydła.
Gol Polaka nie wystarczył do zwycięstwa. W doliczonym czasie gry Steven Berguis trafił do siatki, doprowadzając do wyniku 2:2.
W tym sezonie Kozłowski wystąpił w 33 spotkaniach Vitesse. Zanotował w nich trzy bramki i pięć asyst.
Adam Kłos19 May · 16:16