Gol bramkarza w polskiej lidze! Trudno o lepszy debiut [WIDEO]

Źródło: X / screen
Wiktor Kaczorowski bohaterem Rekordu Bielsko-Biała. Bramkarz zapewnił swojej drużynie punkt w ostatnich sekundach gry.
Przerwa reprezentacyjna nie oznacza, że futbol ligowy w Polsce ulega całkowitemu zatrzymaniu. W ten weekend gra nie toczy się jedynie na dwóch najwyższych szczeblach.
W pełni rozgorzała zaś rywalizacja w Betclic 2 Lidze. W pierwszym z niedzielnych spotkań faworyzowany KKS Kalisz mierzył się z nisko notowanym Rekordem Bielsko-Biała.
Na gola Kamila Koczego z pierwszej połowy w drugiej odsłonie odpowiedział Daniel Świderski. W 81. minucie Nestor Gordillo ponownie dał jednak kaliszanom prowadzenie.
Wyglądało na to, że bielszczanom nie uda się znowu doprowadzić do remisu. Jedną z ostatnich okazji do zdobycia bramki był rzut wolny w piątej minucie doliczonego czasu.
W polu karnym doszło do zamieszania. Świderski uderzył głową, jednak obronił Maciej Krakowiak. Do piłki dopadł Wiktor Kaczorowski. Golkiper ustalił wynik na 2:2 efektownym "szczupakiem".
W niedzielę 23-latek debiutował w barwach Rekordu Bielsko-Biała. Jego sukcesorom na pozycji golkipera będzie niezwykle trudno wejść do zespołu w jeszcze lepszym stylu.
Michał Boncler08 Sep · 18:14