Gol bezpośrednio z rzutu rożnego! Niezwykłe trafienie w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Christian Pulisic zdobył wyjątkową bramkę w Lidze Mistrzów. 26-latek trafił do siatki bezpośrednio z rzutu rożnego.
Milan fatalnie rozpoczął bieżącą edycję Ligi Mistrzów. Podopieczni Paulo Fonseki nie zdobyli ani jednego punktu w poprzednich spotkaniach z Liverpoolem i Bayerem Leverkusen.
"Rossoneri" źle weszli też w mecz z Club Brugge. W pierwszych minutach Mike Maignan kilka razy uratował swój zespół, zatrzymując Christosa Tzolisa czy Ferrana Jutglę.
W końcu mediolańczycy przejęli kontrolę nad piłką. W 34. minucie objęli prowadzenie po niecodziennym rozegraniu stałego fragmentu gry.
Pulisic zacentrował z rzutu rożnego i wydawało się, że Matteo Gabbia spróbuje oddać strzał. Piłka minęła jednak zarówno Włocha, jak i Simona Mignoleta, po czym wpadła do siatki. Amerykanin w niezwykłych okolicznościach strzelił gola.
W tym sezonie Pulisic wystąpił w 11 spotkaniach Milanu. Zanotował w nich siedem bramek i trzy asysty.
Milan finalnie wygrał z Club Brugge 3:1. O zwycięstwie "Rossonerich" przesądził Tijjani Reijnders, o czym więcej TUTAJ.
Adam KłosWczoraj · 19:25