Gol, a trzy minuty później czerwona kartka. Huśtawka nastrojów piłkarza Zagłębia Lubin [WIDEO]

Łukasz Laskowski / Press Focus
Zakończył się pierwszy mecz trzeciej kolejki Ekstraklasy. Piast Gliwice przegrał u siebie z Zagłębiem Lubin 0:1.
Jedyny gol meczu padł po godzinie gry. W zamieszaniu po rzucie rożnym piłkę do bramki wbił Tornike Gaprindaszwili.
Gruzina krótko po strzeleniu gola nie było już na boisku. Nie dlatego, że zdjął go z niego Piotr Stokowiec. Piłkarz Zagłębia trzy minuty po strzeleniu gola dostał czerwoną kartkę za brutalny atak na jednego z piłkarzy Piasta.
Choć gospodarze grali w przewadze przez ponad pół godziny, to nie potrafili tego wykorzystać. Piast nie stworzył sobie nawet dogodnej okazji zdobycia bramki.
Dla Gliwiczan to druga porażka w sezonie. Do tej pory drużyna Waldemara Fornalika nie strzeliła żadnego gola. Zagłębie po trzech meczach ma na koncie cztery punkty.
Marcin Karbowski29 Jul 2022 · 20:10
Źródło: Przegladsportowy.pl