Flamengo. Poważna kontuzja Diego. Brazylijczyk może zakończyć karierę

Poważna kontuzja Diego. Brazylijczyk może zakończyć karierę
A. PAES / shutterstock.com
Według informacji "Sky Sports", były pomocnik Juventusu FC i Atletico Madryt Diego może zakończyć karierę z powodu kontuzji. Ofensywny pomocnik doznał urazu kostki.
Doświadczony Brazylijczyk gra obecnie w ojczyźnie w zespole Flamengo. W barwach tego klubu wystąpił w spotkaniu Copa Libertadores z CS Emelec.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po starciu z jednym z rywali 34-latek doznał poważnej kontuzji kostki. Piłkarz przeszedł już operację, po której lekarze nie są pewni czy będzie mógł kontynuować karierę.
Diego wrócił do ojczyzny w 2016 roku. W Europie występował przez 12 lat, reprezentując barwy: FC Porto, Werderu Brema, Juventusu FC, VFL Wolfsburg, Atletico Madryt i Fenerbahce. W dorobku ma m.in. mistrzostwo Hiszpanii i Portugalii, Puchar Niemiec. Z kadrą narodową triumfował dwukrotnie w Copa America.
Redakcja meczyki.pl
Kamil Kaczmarek26 Jul 2019 · 13:40
Źródło: asinfo.

Przeczytaj również