Feio o powrocie Żewłakowa do Legii. Powiedział, co o tym myśli

Feio o powrocie Żewłakowa do Legii. Powiedział, co o tym myśli
Mateusz Sobczak / pressfocus
Michał Żewłakow ponownie został dyrektorem sportowym Legii Warszawa. Jego nominację na to stanowisko skomentował Goncalo Feio.
Legia szukała dyrektora sportowego od kilku miesięcy. Ostatecznie wybór padł na Żewłakowa, który w przeszłości pracował już w tej roli przy Łazienkowskiej. Klub opuścił w 2017 roku.
Dalsza część tekstu pod wideo
Były reprezentant Polski będzie od teraz przełożonym Goncalo Feio. Portugalczyk o jego powrocie do klubu wypowiada się kurtuazyjnie.
- Cieszę się. Wiadomo, w naszych rękach, nogach i głowach jest dokończyć sezon jak najlepiej, mamy cele do osiągnięcia, ale w życiu i piłce zawsze jest coś dalej. To już najwyższy czas, by działać z tym, co ma być - powiedział Feio.
- Cieszę się, bo to kierunek – zawsze musi mieć go każdy projekt. Myślę, że współpraca będzie dobra. Michał zadzwonił zaraz po oficjalnej informacji. Wiadomo, jaki jest moment – byliśmy świeżo po ostatnim treningu przed piątkowym meczem z Pogonią. Wiem, że w sobotę będzie z nami, z zespołem. Życzył nam powodzenia, by po spotkaniu wszyscy cieszyli się z trzech punktów. Na razie była bardzo krótka rozmowa - zdradził trener Legii.
Żewłakow będzie miał istotny wpływ na przyszłość Goncalo Feio. Kontrakt Portugalczyka z Legią obowiązuje tylko do końca czerwca.
- Czy liczę, że rozmowy w tej sprawie nabiorą rozpędu? Muszą nabrać – w jedną lub drugą stronę – bo nie zostało wiele czasu. To, co mogę robić, to pracować najlepiej, jak potrafię, inspirować ludzi dookoła siebie, by to samo czynili - powiedział Feio.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski27 Mar · 15:50
Źródło: legia.net

Przeczytaj również