Fatalne wieści dla Arsenalu! Kontuzja gwiazdy przed ważnymi meczami [WIDEO]

Screen z X
Martin Odegaard ze względu na kontuzję nie dokończył spotkania Ligi Narodów między Norwegią oraz Austrią. Jego uraz to fatalna wiadomość dla londyńskiego Arsenalu.
W jednym z najciekawszych poniedziałkowych spotkań reprezentacyjnych Norwegowie mierzyli się z Austrią. Ostatecznie wygrali to spotkanie 2:1.
Zwycięstwo kadrze dał nie kto inny, jak Erling Haaland. Ekipa z północnej Europy miała też jednak powody do zmartwień.
Wszystko ze względu na uraz Martina Odegaarda. Pomocnik Arsenalu w drugiej połowie walczył o piłkę z Christophem Baumgartnerem.
Niestety dla niego, w całej sytuacji mocno ucierpiał. Odegaard padł na murawę i nie był w stanie kontynuować gry.
Po chwili opuścił boisko w asyście lekarzy. Wygląda na to, że Norweg mocno uszkodził kostkę i czekać go będzie przerwa w grze.
To fatalna wiadomość dla Arsenalu. "Kanonierów" w najbliższym czasie czeka bowiem seria trudnych meczów - z Tottenhamem, Atalantą Bergamo oraz Manchesterem City.