Dzieło sztuki Szymańskiego! Kompletne szaleństwo na Narodowym [WIDEO]

Sebastian Szymański zdobył piękną bramkę w rywalizacji z Chorwacją. 25-latek doprowadził do remisu 3:3.
Rywalizacja Polski z Chorwacją od samego początku była niezwykle emocjonująca. Najpierw Piotr Zieliński otworzył wynik.
Następnie "Vatreni" wyprowadzili trzy ciosy. W ciągu sześciu minut na listę strzelców wpisali się Borna Sosa, Petar Sucić i Martin Baturina.
Biało-czerwoni nie zamierzali się poddać. Pod koniec pierwszej połowy Nicola Zalewski urwał się w polu karnym i strzelił gola kontaktowego.
W drugiej połowie Michał Probierz przeprowadził kilka ofensywnych zmian. Na murawie zameldował się choćby Robert Lewandowski, który zajął miejsce Karola Świderskiego.
W 69. minucie "Lewy" zanotował asystę przy pięknym trafieniu Sebastiana Szymańskiego. Pomocnik ustawił sobie piłkę na lewej nodze, po czym oddał idealny strzał sprzed pola karnego. Polak pokonał Dominika Livakovicia, swojego kolegę z Fenerbahce.
Szymański jest 40-krotnym reprezentantem Polski. W barwach narodowych zanotował pięć bramek i cztery asysty.
Trafienie Szymańskiego ustaliło wynik meczu z Chorwacją. Obszerne podsumowanie remisu 3:3 znajdziecie TUTAJ.
Adam Kłos15 Oct · 22:17