Dziecinny błąd Kane'a! Tak Anglicy podarowali gola Danii [WIDEO]

Screen Twitter
Po pierwszej połowie Anglia remisowała z Danią 1:1. Bohaterem, ale i antybohaterem swojej drużyny okazał się Harry Kane.
Reprezentacja Anglii dość szybko wyszła na prowadzenie w meczu z Danią. Już w 15. minucie wynik otworzył Harry Kane, który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym rywali.
Po zdobyciu bramki "Synowie Albionu" cofnęli się, a następnie oddali pole rywalom. Musieli bronić się coraz głębiej, co ostatecznie doprowadziło do bolesnej pomyłki w wykonaniu Kane'a.
Zawodnik Bayernu otrzymał podanie przy linii bocznej i zagrał koszmarne podanie do środka. Piłkę natychmiast przejął Morten Hjulmand, który ruszył w stronę bramki Anglików i oddał strzał z dystansu. Futbolówka odbiła się jeszcze od słupka, co nie dało Jordanowi Pickfordowi najmniejszych szans na interwencję.
Dla 24-latka był to dopiero pierwszy gol w narodowych barwach. Środkowy pomocnik Sportingu ma na swoim koncie dziewięć występów dla reprezentacji.
Hubert Kowalczyk20 Jun · 18:55