Duży udział Lewandowskiego przy golu! Barcelona napoczęła PSG [WIDEO]
![Duży udział Lewandowskiego przy golu! Barcelona napoczęła PSG [WIDEO] Duży udział Lewandowskiego przy golu! Barcelona napoczęła PSG [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/big700/496/6616eb747acf3.jpg)
FC Barcelona otworzyła wynik w meczu z PSG. Duży udział w akcji bramkowej miał Robert Lewandowski.
Reprezentant Polski sam miał szansę na trafienie do siatki na Parc des Princes. W 19. minucie po jego strzale Nuno Mendes wybił piłkę sprzed linii bramkowej.
"Barca" dopięła swego w 37. minucie. Akcja rozpoczęła się od prostopadłego podanie Pau Cubarsiego do Lewandowskiego.
Polak podciągnął z piłką kilka metrów, po czym zagrał do Lamine'a Yamala na prawym skrzydle. 16-latek próbował odwdzięczyć się "Lewemu", szukając go w polu karnym.
Gianluigi Donnarumma uprzedził Lewandowskiego, ale zanotował pechową interwencję. Wybił piłkę prosto pod nogi Raphinhi, który trafił do siatki.
W drugiej połowie Raphinha skompletował dublet. Bohaterem "Barcy" został jednak Andreas Christensen, który zdobył bramkę na wagę zwycięstwa 3:2, co możecie zobaczyć TUTAJ.
W tym sezonie Raphinha ma na koncie osiem goli i dziesięć asyst. Dokonał tego w 30 rozegranych spotkaniach.