Dramat reprezentanta Polski! Opuścił murawę na noszach [WIDEO]

screen/TVP Sport
Reprezentacja Polski U21 zremisowała 3:3 z Niemcami. Pod koniec spotkania Ariel Mosór doznał kontuzji, która niestety wyglądała poważnie.
Mecz ostatniej kolejki fazy grupowej eliminacji od początku był niezwykle intensywny. Niemcy objęli prowadzenie w 3. minucie po trafieniu Nicolo Tresoldiego.
Dominik Marczuk doprowadził do remisu, ale następnie Kacper Tobiasz wpuścił jeszcze dwie bramki. Na listę strzelców wpisali się Paul Wanner i Bright Arrey-Mbi.
W drugiej połowie nastąpiła fantastyczna pogoń Polaków. Bramkę kontaktową zdobył Jakub Kałuziński, a do remisu doprowadził Mariusz Fornalczyk.
W końcówce Jan Thilemann uratował Niemców przed stratą gola, wybijając z linii bramkowej piłkę po strzale Cezarego Polaka. W tej samej akcji urazu doznał Ariel Mosór. Zawodnik Rakowa Częstochowa wyskoczył do futbolówki, po czym źle upadł na murawę. 21-latek nie był w stanie zejść o własnych siłach. Murawę opuścił na noszach.
Mosór jest 20-krotnym reprezentantem Polski do lat 21. W barwach narodowych zanotował dwie bramki i jedną asystę.
W tym sezonie obrońca wystąpił w dziesięciu spotkaniach Piasta Gliwice i Rakowa Częstochowa. "Medaliki" pozyskały go w sierpniu.
Adam KłosDzisiaj · 19:02