Dramat Messiego! Jego noga była w opłakanym stanie [WIDEO, ZDJĘCIE]

Leo Messi nie dokończył finału Copa America. Kapitana mistrzów świata pokonała kontuzja.
Messi walczył z problemami zdrowotnymi przez cały turniej. W finale z Kolumbią doznał urazu w końcówce pierwszej połowy. Gdy próbował dośrodkować przed bramkę, prawa noga, na której oparł ciężar ciała, nieprzyjemnie wygięła się w kostce.
Wydawało się, że Argentyńczyk już wtedy opuści boisko. Wyraźnie cierpiał, ale po intensywnych zabiegach lekarzy zdołał jeszcze wrócić do gry.
Kapitan mistrzów świata dotrwał do 66. minuty. Choć znów interweniowali lekarze, to tym razem niczego nie wskórali. Messi zdjął prawego buta i ze złością cisnął nim o ziemię. Nie ukrywał emocji. Kamera wielokrotnie pokazywała, jak zrozpaczony siedzi na ławce rezerwowych.
W telewizji można było też zobaczyć, jak wygląda kontuzjowana noga Argentyńczyka. Opuchlizna wokół kostki i na stopie była potężna.
Argentyna bez Messiego zdołała wygrać z Kolumbią 1:0. W dogrywce gola strzelił Lautaro Martinez. Więcej TUTAJ.
Marcin Karbowski15 Jul · 06:48