Dramat ekipy Bednarka! Cios w 98. minucie [WIDEO]

screen/Viaplay
Southampton wciąż znajduje się na dnie Premier League. Jan Bednarek i spółka w szalonych okolicznościach przegrali 2:3 z Leicester.
"Święci" nie potrafią się odnaleźć po powrocie do angielskiej elity. W pierwszych siedmiu kolejkach ekipa z St. Mary's Stadium zdobyła tylko jeden punkt.
Wydawało się, że w sobotę może dojść do wyczekiwanego przełamania. Southampton do przerwy prowadziło 2:0 z Leicester po bramkach Camerona Archera i Joe Aribo.
W drugiej połowie "Lisy" ruszyły do odrabiania strat. Najpierw w 65. minucie Facundo Buonanotte strzelił gola kontaktowego. Następnie problemy ekipy Martina Russella stały się jeszcze większe.
W 73. minucie piłka spadła pod nogi Jamie'ego Vardy'ego, który znajdował się metr od bramki. Weteran został sfaulowany przez Ryana Frasera, który za swój faul obejrzał czerwoną kartkę. Z kolei Vardy zamienił jedenastkę na gola, doprowadzając do remisu.
W końcówce "Święci" skupili się wyłącznie na obronie dostępu do własnej bramki. W 98. minucie Leicester przechyliło szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Bohaterem "Lisów" został Jordan Ayew. Przy rzucie rożnym dla rywali obrońcy Southampton kompletnie zapomnieli o kryciu Ghańczyka, który płaskim strzałem zaskoczył Aarona Ramsdale'a.
Leicester wygrało 3:2 i wskoczyło na 13. miejsce w tabeli. Southampton z dorobkiem jednego punktu zamyka ligową stawkę.
Adam KłosDzisiaj · 18:07